Akumulatory Victron Energy oferują zaawansowane rozwiązania dla różnych potrzeb, w tym litowe LifePo4 z wieloletnią żywotnością i możliwością pracy w pełnym zakresie pojemności, baterie AGM i żelowe przystosowane do cyklicznej pracy i głębokich rozładowań, doskonale sprawdzające się w niewielkich magazynach energii oraz pojazdach rekreacyjnych, wreszcie akumulatory ołowiowo-węglowe, które, mimo krótszej trwałości, wykazują się dobrą wydajnością przy niepełnym naładowaniu, co czyni je użytecznymi w specyficznych aplikacjach.

Akumulatory

Akumulator litowy (LiFePO4) LFP Smart 12,8/160 Bluetooth Akumulator litowy (LiFePO4) LFP Smart 12,8/160 Bluetooth
Producent: Victron Energy
Cena: 5 480,52 zł (netto: 4 455,71 zł )
szt.
zobacz więcej
Akumulator ołowiowo-węglowy 12/160 (M8) Akumulator ołowiowo-węglowy 12/160 (M8)
Producent: Victron Energy
Cena: 2 978,35 zł (netto: 2 421,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Akumulator żelowy AGM 12/220 Akumulator żelowy AGM 12/220
Producent: Victron Energy
Cena: 2 922,08 zł (netto: 2 375,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Akumulator żelowy AGM 12/220 Akumulator żelowy AGM 12/220
Producent: Victron Energy
Cena: 2 922,08 zł (netto: 2 375,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Akumulator żelowy GEL 12/220 Akumulator żelowy GEL 12/220
Producent: Victron Energy
Cena: 3 004,33 zł (netto: 2 442,55 zł )
szt.
zobacz więcej

AKUMULATORY

 

Akumulatory w naszym katalogu

Akumulatory podzieliliśmy na podkategorie pod względem ich konstrukcji i najważniejszych właściwości:

  • Akumulatory AGM Super Cyde Battery to linia akumulatorów charakteryzujących się wyjątkowo niską rezystancją wewnętrzną. Przeznaczone są do zastosowań, w których występuje rozładowanie przy wysokich natężeniach prądu.
  • Akumulatory do zastosowań telekomunikacyjnych to innowacyjne rozwiązania stworzone z myślą o branży telekomunikacyjnej. Ich kompaktowa budowa i inteligentne rozmieszczenie terminali sprawiają, że są idealne do instalacji w ograniczonych przestrzeniach, takich jak łodzie czy pojazdy.
  • Akumulatory litowe Smart to innowacyjne rozwiązania dedykowane dla magazynów energii, kamperów oraz systemów fotowoltaicznych. Oferują napięcie od 12,8V do 25,6V i pojemności od 30Ah do 300Ah, co zapewnia elastyczność w różnych zastosowaniach. Jednym z najważniejszych ich atutów jest zewnętrzny system zarządzania baterią (BMS).
  • Akumulatory litowe SuperPack wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak zintegrowany system zarządzania baterią (BMS) i wyłącznik bezpieczeństwa, są gotowe do sprostania najbardziej wymagającym wyzwaniom energetycznym. Stanowią prawdziwy przełom w dziedzinie przechowywania energii.
  • Akumulatory ołowiowo-węglowe są adresowane do systemów fotowoltaicznych pracujących w stanie niepełnego naładowania. Dzięki specjalnej konstrukcji doskonale radzą sobie z częstym stanem niedoładowania, który jest typowy dla systemów fotowoltaicznych.
  • Akumulatory Pylontech zostały stworzone specjalnie z myślą o współpracy z magazynami energii, a także z renomowanymi urządzeniami Victron Energy, takimi jak MultiPlus i Quattro. Oferują pracę przy napięciu 48 V, z możliwością montażu na stojaku lub w obudowie rakowej.
  • Akumulatory żelowe i AGM nadają się do pracy cyklicznej, gdzie występują głębokie rozładowania. Ich jedyna różnica to czas ładowania i rozładowania systemu. Akumulatory żelowe stosuje się wszędzie tam, gdzie występuje niski pobór mocy. Z kolei akumulatory żelowe AGM przeznaczone są do stosowania, gdy rozładowanie następuje szybko, poniżej 5 godzin.
  • Akumulatory Peak Power Pack litowo-jonowe przeznaczone do wykonywania dużej ilości cykli. Charakteryzują się zwiększoną dynamiką pracy oraz niewielkimi rozmiarami. Ich trwałość pozwala na pracę nawet przez 20 lat, bez potrzeby wymiany.

 

Victron Energy - producent akumulatorów

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl