BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB to zaawansowany regulator ładowania stworzony specjalnie dla systemów zasilanych energią słoneczną. Wykorzystując technologię Pulse Width Modulation (PWM), regulator ten oferuje funkcje ładowania dwóch niezależnych baterii, co sprawia, że stanowi idealne rozwiązanie tam, gdzie istotne jest efektywne zarządzanie energią. To niewielkie, proste w podłączaniu i obsłudze, intuicyjne urządzenie doskonale sprawdza się w każdej instalacji z bankiem energii zasilanym z dowolnego źródła prądu przemiennego.

Opcje przeglądania
Napięcie akumulatora 12 (V)
Napięcie akumulatora 24 (V)
Napięcie akumulatora 48 (V)
Maksymalne napięcie paneli solarnych (V)
Cena
  • od
    do

BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB

BLUESOLAR PWM (DUO) LCD&USB

 

BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB - zaawansowane sterowanie

Jednym z wyróżniających się elementów BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB jest czytelny wyświetlacz LCD oraz port USB. Dzięki nim użytkownicy mogą łatwo monitorować status ładowania oraz korzystać z energii słonecznej do ładowania urządzeń mobilnych. Takie zaawansowane sterowanie zapewnia pełną kontrolę nad systemem zasilania i wygodę w codziennym użytkowaniu.

BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB dla fotowoltaiki

Regulatory BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB występują w różnych wersjach mocy: 5A, 10A, 20A oraz 30A. Dedykowane są mniejszym systemom fotowoltaicznym, idealnie sprawdzają się przy ładowaniu akumulatorów żelowych z panelami o mocy do 160W. Regulatory posiadają wyświetlacz LCD, który umożliwia analizę pracy systemu oraz konfigurację ustawień, w tym również rodzaju stosowanego akumulatora.

Praktyczne zastosowania

Niezwykle przydatne są dwa wyjścia USB 5V 2A, pozwalające na równoczesne ładowanie dwóch smartfonów o dużym zapotrzebowaniu energetycznym. Dodatkowo, regulator BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB oferuje możliwość sterowania oświetleniem dzień/noc, co umożliwia automatyczne załączanie zasilania po zmroku i wyłączanie o świcie. To praktyczne funkcje, które zwiększają użyteczność tego urządzenia.

Kompatybilność z różnymi akumulatorami

BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB został zaprojektowany z myślą o elastyczności. Posiada pełne zabezpieczenia przed prądem zwrotnym z paneli, zbyt wysokim napięciem ładowania, a także możliwość pracy zarówno z akumulatorami 12V, jak i zestawem akumulatorów o napięciu roboczym 24V. Takie uniwersalne podejście sprawia, że regulator ten może być dostosowany do różnych konfiguracji systemów solarnych.

BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB w sklepie poltrade.pl

Oferujemy sterowniki solarnych regulatorów ładowania BlueSolar PWM (DUO) LCD&USB do akumulatorów o napięciu 12/24 V i 48 V ze znamionowym prądem ładowania w wysokości 5, 10, 20 i 30 A.


 

Victron Energy - producent serii BlueSolar PWM

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl