Przetwornice z ładowarką EasyPlus zostały skonstruowane z myślą o tym, by zapewnić użytkownikom wygodę i swobodę korzystania z kompletnego systemu energetycznego, eliminując konieczność skomplikowanego montażu dodatkowych komponentów i stosowania technicznych procedur. To zaawansowane urządzenia, stworzone przez firmę Victron Energy, które integrują funkcje inwertera, ładowarki akumulatorów oraz przełącznika transferowego, umożliwiając łatwe i niezawodne zarządzanie energią elektryczną w systemie zasilanym z akumulatorów.

Opcje przeglądania
Napięcie wejściowe DC (V)
Moc wyjściowa (VA)
Cena
  • od
    do

EasyPlus

PRZETWORNICE Z ŁADOWARKĄ EASYPLUS

 

EasyPlus - zasilanie bez przerw

Przetwornice z ładowarką EasyPlus automatycznie aktywują się i przejmują zasilanie podłączonych urządzeń w sytuacji awarii sieci lub odłączenia zasilania. Ten proces zachodzi niemal natychmiast (mniej niż po 20 milisekundach), co gwarantuje ciągłość pracy komputerów i innych urządzeń elektronicznych.

PowerControl - optymalizacja mocy źródła zasilania

Za pomocą panelu Multi Control można ustawić maksymalny prąd zasilania. Przetwornice z ładowarką EasyPlus biorą pod uwagę inne obciążenia AC, używając dostępnej mocy do ładowania, aby zapobiec przeciążeniu źródła zasilania. Dużą zaletą jest również możliwość łatwej kontroli i konfiguracji poprzez aplikację VictronConnect na smartfonie lub tablecie.

EasyPlus - zwiększenie mocy dzięki funkcji PowerAssist

Funkcja PowerAssist pozwala EasyPlus zwiększyć wydajność alternatywnego źródła energii. Tam, gdzie wymagana jest moc szczytowa tylko na krótki okres uruchamiania urządzenia, można zmniejszyć rozmiar generatora lub uzyskać większą ilość energii z innego ograniczonego źródła prądu. Gdy obciążenie maleje, nadmiar energii może być używany do naładowania akumulatora.

Przetwornice z ładowarką EasyPlus z programowalnym przekaźnikiem

Przetwornice z ładowarką EasyPlus posiadają programowalny przekaźnik, który domyślnie pełni funkcję przekaźnika alarmowego. Może on być użyty do różnych zastosowań, na przykład jako przekaźnik rozruchowy dla generatora.

Przetwornice z ładowarką EasyPlus w poltrade.pl

Przykładowa przetwornica z ładowarką EasyPlus dostępna w naszym sklepie:


 

Victron Energy - producent serii EasyPlus

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl