EasySolar Victron Energy składa się z inwertera, ładowarki akumulatorów, regulatora ładowania energii słonecznej MPPT oraz monitora baterii, który pozwala na bezproblemowe i precyzyjne zarządzanie energią. EasySolar Victron Energy jest łatwy w instalacji i obsłudze, posiada możliwość pracy w trybie hybrydowym, wykorzystując jednocześnie energię słoneczną i z sieci lub generatora. Produkt ten wymaga minimalnej ilości okablowania.

Opcje przeglądania
Napięcie wejściowe DC (V)
Moc wyjściowa (VA)
Cena
  • od
    do

EasySolar

Solarny regulator ładowania EasySolar 12/1600/70 Solarny regulator ładowania EasySolar 12/1600/70
Producent: Victron Energy
Cena: 6 748,92 zł (netto: 5 486,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Solarny regulator ładowania EasySolar 24/1600/40 Solarny regulator ładowania EasySolar 24/1600/40
Producent: Victron Energy
Cena: 6 748,92 zł (netto: 5 486,93 zł )
szt.
zobacz więcej

EASYSOLAR VICTRON ENERGY

 

EasySolar Victron Energy - nowoczesna koncepcja energii

EasySolar Victron Energy to kompleksowe rozwiązanie, łączące w sobie kilka niezbędnych do funkcjonowania sieci urządzeń. Ta innowacyjna konfiguracja umożliwia stworzenie elektrowni hybrydowej, korzystającej z trzech autonomicznych źródeł energii: paneli słonecznych, agregatu prądotwórczego lub tradycyjnej sieci.

EasySolar Victron Energy - prosta instalacja

EasySolar Victron Energy to inwerter prosty w instalacji i obsłudze, a jednocześnie oferujący zaawansowane funkcje. Minimalna ilość okablowania sprawia, że jest to rozwiązanie wygodne i efektywne.

VE.Bus i Victron Connect - konfiguracja na wyciągnięcie ręki

Konfiguracja EasySolar Victron Energy odbywa się za pomocą złącza VE Bus i dedykowanej aplikacji VictronConnect zainstalowanej na komputerze. Szerokie możliwości konfiguracyjne pozwalają dostosować pracę systemu do indywidualnych potrzeb, począwszy od trybu UPS, poprzez system hybrydowy, aż po samodzielną instalację pracującą wyłącznie z panelami słonecznymi.

Zdalny dostęp i pełna kontrola

Podłączenie aplikacji Victron Connect otwiera dodatkowe opcje konfiguracyjne. Możliwość rozbudowy urządzenia o moduł sterujący, np. Venus GX pozwsal na połączenie z internetem za pomocą WiFi lub przewodu sieciowego. To umożliwia stałe monitorowanie oraz zdalną konfigurację za pośrednictwem portalu VRM, dając użytkownikowi pełen dostęp do systemu z dowolnego miejsca na świecie.

EasySolar Victron Energy w poltrade.pl

Oferujemy przykładowe urządzenia EasySolar:


 

Victron Energy - producent serii EasySolar

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl