Magazyn energii Victron Energy w szafie RACK to kompaktowe i gotowe do podłączenia rozwiązanie do magazynowania energii - produkt oparty na podzespołach Victron Energy oraz akumulatorach LifePo4 firmy Pylontech. W przeciwieństwie do zestawów do samodzielnego montażu, oferowane urządzenie jest gotowe do podłączenia do infrastruktury energetycznej klienta. Magazyn energii Victron Energy to modułowe rozwiązanie dające bardzo duże możliwości dalszej rozbudowy. Magazyn energii umożliwia integrację z istniejąca instalacją fotowoltaiczną, generatorem prądotwórczym a nawet turbiną wiatrową i może pracować w układzie ON-GRID oraz OFF-GRID. W przypadku zaniku sieci operatora, system działa jak UPS i przełącza się na zasilanie awaryjne w niezauważalnym dla użytkownika i urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych czasie 20 ms. Monitoring i zarządzanie odbywa się lokalnie lub przez internet z wykorzystaniem systemy VRM Victron Energy.

Opcje przeglądania
Pojemność akumualtora (kWh)
Ilość faz
Akumulatory z zestawie
Moc falownika na 1 fazie (kVA)
Łączna moc magazynu energii (kVA)
Cena
 • od
  do

Gotowe magazyny energii VICTRON ENERGY

Magazyn energii Victron Energy MultiPlus-II 3-fazowy 15kVA 15 kWh Magazyn energii Victron Energy MultiPlus-II 3-fazowy 15kVA 15 kWh
Cena: 48 774,89 zł (netto: 39 654,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Magazyn energii Victron Energy MultiPlus-II 3-fazowy 15kVA 30 kWh Magazyn energii Victron Energy MultiPlus-II 3-fazowy 15kVA 30 kWh
Cena: 65 640,69 zł (netto: 53 366,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Magazyn energii Victron Energy MultiPlus-II 3-fazowy 9kVA 10 kWh Magazyn energii Victron Energy MultiPlus-II 3-fazowy 9kVA 10 kWh
Cena: 37 398,27 zł (netto: 30 405,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Magazyn energii Victron Energy Quattro-II 3-fazowy 15kVA 15 kWh Magazyn energii Victron Energy Quattro-II 3-fazowy 15kVA 15 kWh
Cena: 93 181,82 zł (netto: 75 757,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Magazyn energii Victron Energy Quattro-II 3-fazowy 15kVA 30 kWh Magazyn energii Victron Energy Quattro-II 3-fazowy 15kVA 30 kWh
Cena: 76 259,74 zł (netto: 61 999,78 zł )
szt.
zobacz więcej

GOTOWE MAGAZYNY ENERGII VICTRON ENERGY

 

Gotowe magazyny energii Victron Energy to zaawansowane, kompaktowe systemy przeznaczone do efektywnego magazynowania i zarządzania energią w różnych konfiguracjach energetycznych. Produkt ten jest oparty na komponentach Victron Energy i akumulatorach LifePo4 od Pylontech, zapewniających niezawodność i wysoką efektywność. Dzięki gotowej do podłączenia konstrukcji, magazyny umożliwiają łatwą integrację z istniejącymi systemami energetycznymi.

Gotowe magazyny energii Victron Energy - budowa i właściwości

Magazyn energii Victron Energy oferuje modułową budowę, co umożliwia łatwą rozbudowę systemu w przyszłości. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosować pojemność magazynowania do rosnących potrzeb bez konieczności wymiany całego systemu. Gotowe magazyny energii Victron Energy składają się z szeregu zaawansowanych komponentów i akcesoriów, które współpracują, aby zapewnić nieprzerwane i efektywne zarządzanie energią. Oto najważniejsze z nich:

 • Falowniki Victron Energy - to zaawansowane urządzenia, które potrafią jednocześnie pełnić funkcje falownika, ładowarki, a także przełącznika transferowego, umożliwiając płynne zarządzanie źródłami energii.
 • Liczniki ET112 - służą do monitorowania całkowitego przepływu energii w systemie. Jest to kluczowy komponent umożliwiający dokładne śledzenie zużycia i produkcji energii, niezbędny dla efektywnego zarządzania i bilansowania systemu energetycznego.
 • Konwertery RS482 i kable USB - umożliwiają połączenie licznika ET112 z urządzeniem MultiPlus. Są to elementy konieczne do przekazywania danych o przepływie energii między różnymi komponentami systemu.
 • Adaptery, przewody i akcesoria instalacyjne. Gotowe magazyny energii Victron Energy zawierają również różnego rodzaju przewody (w tym do przesyłu danych i zasilania), adaptery oraz inne niezbędne akcesoria instalacyjne, które umożliwiają prawidłowe podłączenie wszystkich elementów systemu.
 • Akumulatory LiFePO4 - stanowią kluczowy element w systemach zarządzania energią Victron. Zapewniają magazynowanie wyprodukowanej energii i są znane ze swojej wysokiej efektywności energetycznej.
 • VictronConnect i portal VRM - umożliwiają zdalne monitorowanie, zarządzanie i analizę danych o pracy systemu z dowolnego miejsca na świecie.

Kompatybilność i funkcja UPS

System magazynowania energii jest kompatybilny z różnymi źródłami energii, takimi jak instalacje fotowoltaiczne, generatory prądotwórcze i turbiny wiatrowe. Może pracować zarówno w układzie on-grid (podłączony do sieci), jak i off-grid (niezależny od sieci). W przypadku zaniku zasilania sieciowego, gotowe magazyny energii Victron Energy automatycznie przełączają się na zasilanie awaryjne, działając jak UPS (Uninterruptible Power Supply). Przełączenie odbywa się w czasie niezauważalnym dla użytkownika i urządzeń elektrycznych – w ciągu zaledwie 20 ms.

Gotowe magazyny energii Victron Energy  w sklepie poltrade.pl

 • Magazyny energii 3-fazowe z falownikiem MultiPlus-II - idealne rozwiązanie dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych on-grid opartych na standardowym falowniku fotowoltaicznym. Dzięki naszemu magazynowi energii, układ taki można przekształcić w pełni autonomiczne rozwiązanie OFF-GRID / ON-GRID w którym instalacja fotowoltaiczna będzie pracować także po zaniku sieci operatora lub celowym wyłączeniu.
 • Magazyny energii 3-fazowe z falownikiem Quattro-II - wyposażone w wejście dodatkowego źródła zasilania, dzięki czemu system można uzupełnić o generator prądotwórczy z automatyką rozruchu. W takim rozwiązaniu, po zaniku sieci operatora lub w przypadku pracy wyspowej off-grid, generator uruchomi się przy niskim stanie rozładowania baterii i doładuje ją do ustalonego poziomu po czym się wyłączy.

Magazyn energii dostarczamy do klienta własnym transportem i instalujemy w ciągu kilku godzin. Po montażu przeprowadzamy szkolenie z obsługi oraz udzielamy nieograniczonego wsparcia technicznego. Podstawowa gwarancja obejmuje okres 5-letni z możliwością przedłużenia do 10-lat.

 

Gotowe magazyny energii Victron Energy stanowią kompleksowe rozwiązanie dla osób i firm poszukujących efektywnego i niezawodnego systemu magazynowania energii. Dzięki modułowej konstrukcji, kompatybilności z różnymi źródłami energii, funkcji UPS oraz możliwości zdalnego monitoringu i zarządzania, system ten oferuje szerokie możliwości adaptacji do najczęściej wystepujących potrzeb energetycznych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl