Konwertery Orion DC-DC izolowane do szczególnych zastosowań wyróżniają się doskonałą wydajnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa użytkowania. Stanowią one szeroką kategorię urządzeń służących do transformacji napięcia stałego z jednego poziomu na inny. Wszystkie dostępne modele charakteryzują się wyjątkową odpornością na zwarcia i umożliwiają równoległe łączenie w celu zwiększenia prądu wyjściowego.

Opcje przeglądania
Napięcie wejściowe DC (V)
Napięcie wyjściowe DC (V)
Cena
  • od
    do

Konwertery Orion DC-DC izolowane 360W i specjalne

KONWERTERY DO SZCZEGÓLNYCH ZASTOSOWAŃ

 

Zaawansowane przetwornice napięcia

Konwertery Orion DC-DC izolowane do szczególnych zastosowań to zaawansowane urządzenia stosowane do przekształcania napięcia stałego (DC) z jednego poziomu na inny. Mogą one zwiększać lub obniżać napięcie stałe oraz dokonywać konwersji między różnymi poziomami napięcia, zachowując przy tym charakterystykę prądowo-napięciową.

Zdalne sterowanie włączaniem i wyłączaniem

Funkcja zdalnego włączania i wyłączania (on-off) eliminuje konieczność instalacji przełącznika wysokoprądowego na przewodach zasilających konwertera DC-DC. Sterowanie może odbywać się poprzez niskoprądowy wyłącznik lub kluczyk stacyjki silnika.

Konwersja napięcia

Konwertery Orion DC-DC izolowane do szczególnych zastosowań są zaawansowanymi przetwornikami napięcia, umożliwiającymi konwersję prądu stałego o napięciu 12 V na prąd stały o napięciu 24 V. Stanowią kluczowe elementy w systemach zasilania, zwłaszcza w pojazdach i instalacjach, gdzie konieczne jest dostarczanie różnych poziomów napięcia do różnych urządzeń.

Przetwarzanie prądu

Konwertery Orion DC-DC dostępne w naszym sklepie charakteryzują się zdolnością do przetwarzania prądu o maksymalnej wartości 15 A lub 30 A, więc mogą dostarczać prąd o takiej wartości podczas konwersji napięcia. Sprawia to, że są odpowiednie do zasilania różnorodnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, takich jak odbiorniki radiowe, systemy oświetleniowe, ładowarki, systemy audio itp., które wymagają wyższego napięcia niż standardowo dostarczane przez baterie pojazdów lub inne źródła prądu stałego.

Konwertery Orion DC-DC - trwałość niezawodność

Konwertery Orion DC-DC izolowane do szczególnych zastosowań zostały zaprojektowane z myślą o efektywności energetycznej oraz niezawodności m.in. w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadają różnorodne zabezpieczenia, takie jak ograniczenie prądu przeciążenia, zabezpieczenie termiczne oraz zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem napięcia, co przyczynia się do utrzymania stabilnej i bezpiecznej pracy urządzenia, a także chroni podłączony sprzęt przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Konwertery Orion DC-DC w sklepie poltrade.pl

Oferujemy w tej sekcji naszych produktów dwa modele konwerterów:


 

Victron Energy - producent konwerterów Orion DC-DC

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl