Niezwykle istotnymi elementami świata samochodów elektrycznych są ładowarki do pojazdów EV. Pełnią one ważną rolę we wprowadzaniu bardziej ekologicznych środków transportu. Kupując pojazd elektryczny, nie ograniczamy się jedynie do nabycia nowego samochodu, lecz inwestujemy też w rewolucyjną metodę tankowania. Dom staje się głównym miejscem ładowania akumulatora, zastępując tradycyjne stacje benzynowe. Poznanie rodzajów ładowarek EV znacznie ułatwia przejście na ekologiczną formę jazdy.

Opcje przeglądania
Zakres napięcia wejściowego (VAC)
Cena
  • od
    do

Ładowarki do pojazdów EV

FRONT BIAŁY DO STACJI ŁADOWANIA EV NS FRONT BIAŁY DO STACJI ŁADOWANIA EV NS
Producent: Victron Energy
Cena: 175,67 zł (netto: 142,81 zł )
szt.
zobacz więcej
FRONT CZARNY DO STACJI ŁADOWANIA EV NS FRONT CZARNY DO STACJI ŁADOWANIA EV NS
Producent: Victron Energy
Cena: 175,67 zł (netto: 142,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Stacja ładowania EV NS - Blue Stacja ładowania EV NS - Blue
Producent: Victron Energy
Cena: 3 562,38 zł (netto: 2 896,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV Charging Station Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV Charging Station
Producent: Victron Energy
Cena: 3 207,79 zł (netto: 2 607,97 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość

ŁADOWARKI DO POJAZDÓW EV

 

Ładowarki do pojazdów EV i ich rodzaje

Trzy główne rodzaje ładowarek do pojazdów EV, tj. Level 1, Level 2 i ładowarki szybkie DC, różnią się głównie ilością dostarczanej energii elektrycznej. Oto kilka słów na temat każdego z nich:

  • Ładowarki Level 1 - mogą być podłączone do standardowego gniazda elektrycznego i służą głównie do ładowania samochodów w warunkach domowych. Dostarczają przez godzinę ładowania energii do przejechania od 3 do 8 km.
  • Ładowarki Level 2 - dzięki dedykowanemu obwodowi 230 V prądu zmiennego ładowarki do pojazdów EV Level 2 w ciągu godziny ładowania dostarczają od 16 do 90 km. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i publicznych.
  • Szybkie ładowarki DC, najmocniejsze spośród wspomnianych, oferują od 90 do 160 km zasięgu w czasie zaledwie 20 minut ładowania. Ze względu na koszty i wymagania związane z mocą, zazwyczaj umieszczane są w miejscach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu.

Jakie wybierać ładowarki do pojazdów EV?

Wybór ładowarki zależy od konkretnych potrzeb posiadacza samochodu elektrycznego. Gdy codziennie pokonujemy długie trasy, dobrym wyborem jest klasa Level 2. W przypadku, gdy auta używamy jedynie do dojazdu do pracy i na zakupy, ładowarki do pojazdów EV Level 1 powinny być wystarczające.

Ładowarki do pojazdów EV w sklepie poltrade.pl

Oferujemy stację ładowania pojazdów elektrycznych Charging Station. Urządzenie może być zasilane prądem zarówno trójfazowym, jak i jednofazowym. Zawiera 4,3-calowy ekran dotykowy LCD do monitorowania i sterowania, a programowalny pierścień świetlny RGB wokół portu ładowania pozwala szybko określić stan urządzenia.


 

 

Victron Energy - producent ładowarek EV

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl