Lynx Shunt VE.Can to część modularnego systemu dystrybucji Lynx firmy Victron Energy. Stosowany jest w zaawansowanych systemach zasilania, takich jak systemy off-grid, jachty, pojazdy kempingowe i inne, gdzie skomplikowane zarządzanie energią wymaga precyzyjnych pomiarów i skoordynowanych działań różnych urządzeń. Odbywa się to za pośrednictwem interfejsu VE.Can.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lynx Shunt VE.Can

Rozdzielacz Lynx Shunt VE.Can (M8) Rozdzielacz Lynx Shunt VE.Can (M8)
Producent: Victron Energy
Cena: 2 021,65 zł (netto: 1 643,59 zł )
szt.
zobacz więcej

LYNX SHUNT VE.CAN

 

Lynx Shunt VE.Can - budowa

  • Bocznik. Lynx Shunt VE.Can korzystają z bocznika, który jest rezystorem o bardzo niskim oporze, umieszczonym w obwodzie prądu. Pozwala on na precyzyjny pomiar prądu, który płynie do lub z akumulatora.
  • Elektronika pomiarowa. Urządzenia są wyposażone w zaawansowaną elektronikę, która monitoruje napięcie, prąd, moc, pojemność akumulatora oraz inne parametry związane z zarządzaniem energią.
  • Interfejs VE.Can. Lynx Shunt VE.Can posiadają interfejs VE.Can, co oznacza, że mogą być łatwo zintegrowane z innymi urządzeniami Victron Energy za pomocą tego standardowego protokołu komunikacyjnego.
  • Moduł komunikacyjny VE.Can. Urządzenia wyposażone są w moduł komunikacyjny VE.Can, który umożliwia przesyłanie danych do innych urządzeń Victron Energy lub systemów monitorowania za pomocą protokołu VE.Can.
  • Zabezpieczenia. Lynx Shunt VE.Can posiadają wbudowane zabezpieczenia, które chronią przed przeciążeniem, zwarciem, przegrzaniem itp.

Lynx Shunt VE.Can - funkcje

Lynx Shunt VE.Can dokonują precyzyjnego pomiaru prądu, co pozwala na bieżące monitorowanie obciążenia akumulatora. Dzięki zaawansowanej elektronice Lynx Shunt VE.Can umożliwiają inteligentne zarządzanie energią, w tym optymalizację ładowania i rozładowywania akumulatora. Interfejs VE.Can pozwala na łatwą integrację z innymi urządzeniami Victron Energy, takimi jak inwertery, ładowarki czy kontrolery solarnych paneli. Urządzenia raportują dane związane z prądem, napięciem i pojemnością akumulatora, co ułatwia monitorowanie i diagnostykę systemu energetycznego.

Lynx Shunt VE.Can w sklepie poltrade.pl

Oferujemy Lynx Shunt VE.Can - inteligentny bocznik 1000A z miejscem dla bezpiecznika, wbudowanym monitorem akumulatora, który dokładnie podaje stan naładowania akumulatora. Do odczytu informacji można użyć np. Cerbo GX.

Parametry bocznika:

·         Zakres napięcia zasilania ( Vdc)

9 - 70

·         Obsługiwane napięcia systemowe (V)

12, 24 or 48

·         Złącza

M8

·         Klasa ochrony

IP22

·         Wymiar [wys. x szer. x dł.] (mm)

190 x 180 x 80

·         Masa (kg)

1.4


 

Victron Energy - producent Lynx Shunt VE.Can

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl