Lynx Victron Energy to kompleksowa seria produktów stworzona z myślą o efektywnym i zaawansowanym zarządzaniu energią. Ta szeroka gama komponentów obejmuje różnorodne elementy, takie jak dystrybutory, panele sterujące oraz inne akcesoria mające zastosowanie w różnorodnych środowiskach, w tym w systemach solarnych, na jachtach czy w kampery. Dla systemów solarnych Lynx Victron Energy oferuje nie tylko niezawodne panele sterujące czy zaawansowane dystrybutory, które pozwalają na precyzyjne kierowanie energią do różnych odbiorników, ale także nowoczesne mechanizmy monitorowania systemu.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lynx Victron Energy

Rozdzielacz Lynx Class-T Power In (M10) Rozdzielacz Lynx Class-T Power In (M10)
Producent: Victron Energy
Cena: 963,77 zł (netto: 783,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Rozdzielacz Lynx Distributor (M10) Rozdzielacz Lynx Distributor (M10)
Producent: Victron Energy
Cena: 1 259,74 zł (netto: 1 024,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Rozdzielacz Lynx Distributor (M8) Rozdzielacz Lynx Distributor (M8)
Producent: Victron Energy
Cena: 1 147,19 zł (netto: 932,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Rozdzielacz Lynx Power In (M10) Rozdzielacz Lynx Power In (M10)
Producent: Victron Energy
Cena: 917,75 zł (netto: 746,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Rozdzielacz Lynx Power In (M8) Rozdzielacz Lynx Power In (M8)
Producent: Victron Energy
Cena: 800,87 zł (netto: 651,13 zł )
szt.
zobacz więcej
System zarządzania akumulatorem Lynx Smart BMS 1000 (M10) System zarządzania akumulatorem Lynx Smart BMS 1000 (M10)
Producent: Victron Energy
Cena: 7 099,57 zł (netto: 5 771,99 zł )
szt.
zobacz więcej
System zarządzania akumulatorem Lynx Smart BMS 500 (M8) System zarządzania akumulatorem Lynx Smart BMS 500 (M8)
Producent: Victron Energy
Cena: 5 155,84 zł (netto: 4 191,73 zł )
szt.
zobacz więcej

LYNX VICTRON ENERGY

 

Lynx Victron Energy - kluczowe elementy systemu w poltrade.pl

LYNX DISTRIBUTOR

Rozdzielacz Lynx Distributor to zaawansowany modułowy element, będący integralną częścią większej instalacji rozdzielczej Lynx Victron Energy. Jego główną funkcją jest zarządzanie prądem stałym poprzez cztery gniazda, z którymi są skorelowane bezpieczniki prądu stałego. Dzięki temu użytkownik może precyzyjnie kontrolować i dystrybuować energię elektryczną. Modułowa szyna zbiorcza prądu stałego pozwala na elastyczną konfigurację, co jest istotne w zastosowaniach, gdzie wymagane są różne poziomy mocy elektrycznej. Dodatkowy atut stanowi monitorowanie stanu każdego z czterech bezpieczników. Dioda LED umieszczona na przedniej części obudowy pełni rolę wskaźnika informującego użytkownika o aktualnym działaniu bezpieczników. Dzięki temu możliwe jest szybkie zlokalizowanie ewentualnych problemów w instalacji oraz podejmowanie niezbędnych działań naprawczych.

Rozdzielacz Lynx Distributor to nowoczesne rozwiązanie dla modułowych instalacji rozdzielczych, oferujące precyzyjną kontrolę nad prądem stałym, łatwą konfigurację, monitorowanie bezpieczników i wysoki poziom bezpieczeństwa.

LYNX POWER IN

Rozdzielacz Lynx Power In spełnia kluczową rolę w modułowych instalacjach rozdzielczych prądu stałego systemu Lynx Victron Energy. Jego głównym zadaniem jest umożliwienie podłączenia banków akumulatorów do instalacji, co pozwala na elastyczne zarządzanie zasilaniem i efektywne dostarczanie energii do odbiorników. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o obsłudze więcej niż jednego akumulatora. W przypadku, gdy używane są banki akumulatorów połączone równolegle, Lynx Power In pozwala na indywidualne wprowadzenie napięcia z każdego z tych akumulatorów do szyny prądu stałego. To istotne szczególnie w sytuacjach, gdy różne banki akumulatorów mogą mieć różne poziomy naładowania. Lynx Power In daje sposobność podłączenia nawet czterech banków akumulatorów, co zwiększa jego elastyczność i zdolność dostarczania energii do instalacji. Współpracuje z innymi modułowymi urządzeniami Lynx Victron Energy, szczególnie z Lynx Distributor.

LYNX SHUNT VE.CAN

To element modularnego systemu dystrybucji energetycznej Lynx Victron Energy. Jest bocznikiem o przepustowości 1000A, z miejscem na bezpiecznik. Jeden z istotnych elementów Lynx Shunt VE.Can to wbudowany monitor akumulatora, który zbiera informacje o stanie naładowania akumulatora. Aby uzyskać do nich dostęp, koniecznie należy wykorzystywać urządzenia GX, takie jak Cerbo GX, które stanowią centralny punkt kontroli dla systemów energetycznych. W celu połączenia Lynx Shunt VE.Can z urządzeniem GX stosuje się okablowanie VE.Can. Warto podkreślić, że Lynx Shunt VE.Can przystosowano do współpracy z różnymi urządzeniami GX, co zwiększa elastyczność systemu i umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

LYNX SMART BMS 500

Lynx Smart BMS 500 jest składnikiem modułowego systemu Lynx Victron Energy, który został zaprojektowany do zarządzania akumulatorami litowymi Victron. Główne cechy i elementy tego urządzenia to:

  • Wbudowany stycznik 500 A - pełni podwójną rolę - działa jako awaryjny mechanizm bezpieczeństwa, który automatycznie odłącza akumulator w przypadku wykrycia awarii, a jednocześnie może być zdalnie sterowanym głównym wyłącznikiem systemowym.
  • Monitor stanu naładowania akumulatora zapewniający dostęp do szczegółowych danych dotyczących naładowania baterii.
  • Sygnał przed-alarmowy jako ostrzeżenie przed ewentualnym wyłączeniem instalacji.
  • Układ Bluetooth, który umożliwia konfigurację i monitorowanie systemu za pomocą dedykowanej aplikacji VictronConnect.
  • Lokalne i zdalne monitorowanie za pomocą urządzenia GX, takiego jak Cerbo GX. To centralne miejsce, gdzie użytkownik może skonsolidować informacje z różnych komponentów systemu energetycznego, zapewniając kompleksowe i skuteczne zarządzanie energią.

Lynx Victron Energy - zarządzanie i dystrybucja energii

Seria Lynx Victron Energy została stworzona z myślą o dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla systemów zasilania prądem stałym, zwłaszcza pochodzącego z energii odnawialnej. Elementy tego systemu są wykorzystywane w instalacjach off-grid, na jachtach, w kamperach oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest samodzielne i efektywne zarządzanie energią.


 

Victron Energy - producent systemu Lynx

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl