Seria przetwornic MultiPlus II umożliwia wygodne i niezawodne zarządzanie energią. Łączy funkcje inwertera, ładowarki akumulatorów oraz przełącznika transferowego w jednej kompaktowej obudowie. Przetwornice z ładowarką MultiPlus II wyposażone są w tryb awaryjny, który gwarantuje ciągłą pracę w przypadku uszkodzenia zasilania z sieci. Doskonale sprawdzają się np. w jednostkach pływających, kamperach czy w instalacjach z wykorzystaniem fotowoltaiki.

Opcje przeglądania
Napięcie wejściowe DC (V)
Cena
  • od
    do

MultiPlus-II

  • nowość

PRZETWORNICE Z ŁADOWARKĄ MULTIPLUS II

Przetwornice z ładowarką MultiPlus II - zastosowania

Przetwornice z ładowarką MultiPlus II zdobywają popularność z powodu swojej wszechstronności w różnorodnych środowiskach – od jednostek pływających po pojazdy i systemy związane z fotowoltaiką. Stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niezawodnego i uniwersalnego systemu do zarządzania energią. To, co wyróżnia przetwornice z ładowarką MultiPlus II, to ich zdolność do efektywnej pracy w różnych warunkach przy zapewnionej stabilności i efektywności energetycznej.

Konfiguracja i obsługa również przez internet

Po połączeniu z urządzeniem GX (np. Cerbo GX) można monitorować i sterować MultiPlus II oraz instalacją lokalnie (LAN) lub zdalnie przez Internet z dowolnego miejsca na świecie, korzystając do tego celu z bezpłatnej aplikacji oraz portalu internetowego VRM. Dostęp możliwy jest również z telefonu, tabletu, laptopa lub komputera stacjonarnego, pracujących pod różnymi systemami operacyjnymi. Taki obszerny zakres sterowania umożliwia szybką reakcję w przypadku awarii.

MultiPlus II - budowanie magazynów energii

Przetwornice z ładowarką MultiPlus II stanowią doskonałe rozwiązanie do budowy magazynów energii, zgodnych z systemami ESS (Energy Storage Systems). Jednym z atutów MultiPlus II jest kompatybilność z różnymi typami akumulatorów, w tym z akumulatorami LiFePO4, charakteryzującymi się wysoką wydajnością i długotrwałością. To zapewnia użytkownikom większą elastyczność w doborze sprzętu, umożliwiając lepsze dostosowanie systemu do własnych potrzeb.

Zabezpieczenia w przypadku awarii

Przetwornice z ładowarką MultiPlus II skutecznie zapobiegają przeciążeniu źródła prądu przemiennego. W pierwszej kolejności ładowanie akumulatora zostaje zredukowane, chroniąc go przed przeciążeniem. W drugiej kolejności moc dostarczana przez generator lub zewnętrzne źródło zasilania jest kompensowana przy jednoczesnym pobieraniu energii z akumulatora. W przypadku awarii sieci elektrycznej lub odłączenia zasilania, inwerter uruchamia się automatycznie, przejmując bardzo szybko zasilanie podłączonych urządzeń (z prędkością mniej niż 20 milisekund), co pozwala na bezproblemowe działanie komputerów i innych urządzeń elektronicznych.

Przetwornice z ładowarką MultiPlus II w poltrade.pl

Oferujemy MultiPlus II o napięciu wejściowym:


 

Victron Energy - producent serii MultiPlus II

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl