Przetwornice z ładowarką MultiPlus to nowoczesne urządzenia, które łączą funkcje inwertera sinusoidalnego, ładowarki akumulatorów oraz przełącznika transferowego. Dostępne są ich różne wersje o zróżnicowanych mocach wejściowych i wyjściowych, co pozwala dostosować urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. MultiPlus wyróżniają się wysoką efektywnością energetyczną, niezawodnością i umożliwiają łatwe zarządzanie energią elektryczną w systemach zasilanych z akumulatorów.

Opcje przeglądania

MultiPlus

Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus 24/5000/120 VE.Bus Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus 24/5000/120 VE.Bus
Producent: Victron Energy
Cena: 11 861,47 zł (netto: 9 643,46 zł )
szt.
zobacz więcej

PRZETWORNICE Z ŁADOWARKĄ MULTIPLUS

 

MultiPlus - integracja źródeł zasilania

MultiPlus łączy przetwornicę napięcia z ładowarką, umożliwiając komunikację z komputerem i tworzenie zaawansowanego, w pełni programowalnego systemu zasilania awaryjnego UPS. Przetwornice z ładowarką MultiPlus potrafią także skutecznie połączyć dwa niezależne źródła zasilania, takie jak akumulator i agregat prądotwórczy, w celu uzyskania wysokich mocy.

MultiPlus - programowalna ładowarka

Ładowarka urządzenia jest w pełni programowalna, co pozwala dostosować ją do wielkości akumulatora oraz określić sposób zarządzania energią. Urządzenie może pobierać energię z akumulatora do określonej mocy, a po przekroczeniu tego limitu dołączać energię z sieci, dodatkowego akumulatora lub innego źródła.

Zdalne sterowanie

Złącza VE.Bus i interfejsu MK3 VE.Bus to US umożliwiają komunikację z urządzeniem za pomocą komputera, złącza USB i programu VictronConnect. Monitorowanie przez Internet realizuje też interfejs Venus GX łączący urządzenie z portalem VRM Victron Energy w celu monitorowania oraz zdalnego konfigurowania przetwornicy.

Sterowanie urządzeniami przez MultiPlus

Przetwornice z ładowarką MultiPlus posiadają wbudowany przekaźnik NO-NC umożliwiający sterowanie zewnętrznymi urządzeniami. Przykładem może być np. uruchomienie agregatu prądotwórczego typu autostart i doładowanie akumulatora w przypadku osiągnięcia przez niego zbyt niskiego poziomu napięcia.

Przetwornice MultiPlus wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i szerokimi możliwościami programowania, a także 5-letnią gwarancją producenta. Dedykowane są systemom wymagającym wysokiej jakości zasilania. Ze względu na niewielkie straty, idealnie współpracują z systemami fotowoltaicznymi. Kompaktowe przetwornice z ładowarką MultiPlus zastępują samodzielnie kilka dotychczas stosowanych urządzeń.

Przetwornice z ładowarką MultiPlus w poltrade.pl

Oferujemy szeroki asortyment przetwornic o następujących napięciach wejściowych:


 

Victron Energy - producent serii MultiPlus

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl