Seria Phoenix Inverter Compact to kompaktowe i wydajne przetwornice oparte na technologii SinusMax  przeznaczone do przetwarzania prądu stałego na prąd zmienny, które cechują się wysoką sprawnością energetyczną. Stanowią niezawodne rozwiązanie w miejscach, gdzie brak jest dostępu do prądu sieciowego lub w przypadku zastosowań awaryjnych. Przetwornice z tej serii nie tylko spełniają wymagania profesjonalnych zastosowań, ale także oferują zaawansowane funkcje sterowania i niezawodność działania. To kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników poszukujących efektywnego i trwałego źródła energii w różnorodnych warunkach.

Opcje przeglądania
Napięcie wejściowe DC (V)
Cena
  • od
    do

Phoenix Inverter Compact

Przetwornica Phoenix Inverter Compact C12/1600 VE.Bus
Przetwornica Phoenix Inverter Compact C12/1600 VE.Bus

Przetwornica Phoenix Inverter Compact C12/1600 VE.Bus zaprojektowana została w technologii SinusMax z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Oferuje wysokiej klasy falownik sinusoidalny o zoptymalizowanej wydajności, wyróżniający się bardzo dużą mocą rozruchową. 

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 3 134,20 zł (netto: 2 548,14 zł )
szt.
Przetwornica Phoenix Inverter Compact C12/2000 VE.Bus
Przetwornica Phoenix Inverter Compact C12/2000 VE.Bus

Phoenix Inverter Compact to inwerter typu „czysty sinus” o wysokiej wydajności. Jest zaprojektowany do profesjonalnego użytku i nadaje się do zróżnicowanych zastosowań. Phoenix Inverter Compact jest dostępny w wersjach od 1200VA do 2000VA, w 12V i 24V.

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 3 787,88 zł (netto: 3 079,57 zł )
szt.
Przetwornica Phoenix Inverter Compact C24/1600 VE.Bus
Przetwornica Phoenix Inverter Compact C24/1600 VE.Bus

Przetwornica Phoenix Inverter Compact C24/1600 VE.Bus to inwerter typu „czysty sinus” o wysokiej wydajności. Jest zaprojektowany do profesjonalnego użytku i nadaje się do zróżnicowanych zastosowań. 

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 3 134,20 zł (netto: 2 548,14 zł )
szt.
Przetwornica Phoenix Inverter Compact C24/2000 VE.Bus
Przetwornica Phoenix Inverter Compact C24/2000 VE.Bus

Przetwornica Phoenix Inverter Compact C24/2000 VE.Bus to inwerter typu „czysty sinus” o wysokiej wydajności. Jest zaprojektowany do profesjonalnego użytku i nadaje się do zróżnicowanych zastosowań. Phoenix Inverter Compact jest dostępny w wersjach od 1200VA do 2000VA, w 12V i 24V.

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 3 787,88 zł (netto: 3 079,57 zł )
szt.
Przetwornica Phoenix Inverter Compact VE.Bus C12/1200
Przetwornica Phoenix Inverter Compact VE.Bus C12/1200

Przetwornica Phoenix Inverter Compact VE.Bus C12/1200 to inwerter typu „czysty sinus” o wysokiej wydajności. Jest zaprojektowany do profesjonalnego użytku i nadaje się do zróżnicowanych zastosowań. Phoenix Inverter Compact jest dostępny w wersjach od 1200VA do 2000VA, w 12V i 24V.

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 2 229,44 zł (netto: 1 812,55 zł )
szt.

PHOENIX INVERTER COMPACT

 

Szybkie przełączanie źródła prądu

W przypadku konieczności przeniesienia obciążenia do innego źródła prądu przemiennego, automatyczny przełącznik zasilania wykonuje to zadanie w czasie poniżej 20 milisekund, zapewniając płynne i nieprzerwane dostarczanie energii. Dzięki temu wyeliminowano w przetwornicach Phoenix Inverter Compact potencjalne przerwy w dostawie energii. Cecha ta jest istotna przede wszystkim w profesjonalnych zastosowaniach.

Sposoby sterowania przetwornicami Phoenix Inverter Compact

Porty VE.Bus, w które wyposażone są przetwornice Phoenix Inverter Compact  umożliwiają stosowanie dwóch metod sterowania:

  • integracja z komputerem, co dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu VictronConnect i VEConfigure daje możliwość dostosowania parametrów, programowania przekaźnika i monitorowania pracy przetwornicy,
  • podłączenie urządzenia GX, np. Cerbo GX, w celu uzyskania wygodnej kontroli i sterowania funkcjami przetwornicy.

 Takie zaawansowane metody pozwalają użytkownikom precyzyjnie dostosować działanie tych urządzeń do swoich potrzeb.

Technologia SinusMax

Technologia SinusMax wyróżnia serię Phoenix Inverter Compact, dostarczając energię o wysokiej jakości, co jest kluczowe dla ochrony urządzeń przed ewentualnymi problemami zasilania. SinusMax gwarantuje wysoką jakość falowania sinusoidalnego będącego kluczowym warunkiem stabilnego zasilania odbiorników o wysokich wymaganiach.

Pheonix Inverter Compact w sklepie poltrade.pl

W ofercie posiadamy urządzenia z serii Phoenix Inverter Compact przeznaczone do napięcia 12V i 24V o mocy w zakresie 1200-2000VA. Oto przykładowe przetwornice:


Victron Energy - producent serii Phoenix Inverter Compact

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl