Przetwornice z serii Phoenix Inverter VE.Bus, stworzone przez renomowaną firmę Victron Energy, to zaawansowane inwertery sinusoidalne. Ich głównym zadaniem jest konwersja energii prądu stałego z akumulatorów na prąd zmienny, umożliwiający zasilanie różnorodnych urządzeń elektrycznych. Przetwornice Phoenix Inverter VE.Bus posiadają funkcję ochrony przed przeciążeniem i zwarciem, a także umożliwiają komunikację z innymi urządzeniami Victron Energy. Wysoka wydajność energetyczna, niezawodność i łatwość obsługi sprawiają, że urządzenia te są idealne dla systemów odseparowanych od sieci.

Opcje przeglądania
Napięcie wejściowe DC (V)
Cena
  • od
    do

Phoenix Inverter

Przetwornica Phoenix Inverter 12/3000 VE.Bus Przetwornica Phoenix Inverter 12/3000 VE.Bus
Producent: Victron Energy
Cena: 5 432,90 zł (netto: 4 417,01 zł )
szt.
zobacz więcej
Przetwornica Phoenix Inverter 24/3000 VE.Bus Przetwornica Phoenix Inverter 24/3000 VE.Bus
Producent: Victron Energy
Cena: 5 432,90 zł (netto: 4 417,01 zł )
szt.
zobacz więcej
Przetwornica Phoenix Inverter 24/5000 VE. Bus Przetwornica Phoenix Inverter 24/5000 VE. Bus
Producent: Victron Energy
Cena: 9 471,86 zł (netto: 7 700,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Przetwornica Phoenix Inverter 48/3000 VE.Bus Przetwornica Phoenix Inverter 48/3000 VE.Bus
Producent: Victron Energy
Cena: 5 251,08 zł (netto: 4 269,18 zł )
szt.
zobacz więcej
Przetwornica Phoenix Inverter 48/5000 VE. Bus Przetwornica Phoenix Inverter 48/5000 VE. Bus
Producent: Victron Energy
Cena: 7 792,21 zł (netto: 6 335,11 zł )
szt.
zobacz więcej

PHOENIX INVERTER VE.BUS

 

Seria Phoenix Inverter i jej najważniejsze cechy

Przetwornice Phoenix Inverter VE.Bus dedykowane są profesjonalnym zastosowaniom oferując zoptymalizowaną wydajność i eliminując zbędne straty energii. Dzięki hybrydowej technologii HF umożliwiają zasilanie różnych odbiorników energii przy dowolnym obciążeniu. Wyjątkową zaletą tych przetwornic jest technologia SinusMax, gwarantująca znaczną moc rozruchową. Stanowi to unikalną cechę w porównaniu z istniejącymi na rynku rozwiązaniami.

Seria Phoenix Inverter - komunikacja

Przetwornice Phoenix Inverter VE.Bus posiadają funkcję ochrony przed przeciążeniem i zwarciem. Umożliwiają też komunikację z innymi urządzeniami Victron Energy. Wyposażone w port VE.Bus zapewniają łatwe podłączenie do komputera za pomocą dedykowanego kabla USB. Darmowe oprogramowanie VictronConnect lub VEConfigure pozwala na monitorowanie i regulowanie parametrów falownika, takich jak napięcie wyjściowe, częstotliwość, ustawienie napięcia górnego i dolnego oraz konfiguracja wbudowanego przekaźnika, który może pełnić różne funkcje - od sygnalizowania stanów alarmowych po uruchamianie generatora. Przetwornice Phoenix Inverter VE.Bus mogą być łatwo podłączone do urządzeń GX, takich jak Cerbo GX, co umożliwia monitorowanie i zdalne sterowanie ich pracą. Ta dodatkowa funkcjonalność wprowadza wygodę i kontrolę nad systemem zasilania.

Seria Phoenix Inverter - nieograniczona moc

Przetwornice Phoenix Inverter VE.Bus wyróżniają się unikalną możliwością pracy równoległej nawet sześciu falowników, co przekłada się na uzyskanie dodatkowej mocy. Opcja pracy w konfiguracji 3-fazowej dodatkowo zwiększa elastyczność systemu. Ta przydatna właściwość sprawia, że przetwornice Phoenix Inverter VE.Bus są niezastąpionym elementem zaawansowanych rozwiązań energetycznych, oferując elastyczność i efektywność energetyczną.

Pheonix Inverter w sklepie poltrade.pl

W ofercie posiadamy urządzenia z serii Phoenix Inverter przeznaczone do napięcia 12V, 24V i 48V o różnej mocy. Oto przykładowe przetwornice:


Victron Energy - producent serii Phoenix Inverter VE.Bus

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl