Przemysłowe magazyny energii KSTAR to urządzenia służące do gromadzenia nadwyżek energii w okresach nadprodukcji celem wykorzystania jej w momencie wyższego zapotrzebowania, odgrywając istotną rolę w utrzymaniu stabilności sieci elektroenergetycznych. Hybrydowe falowniki stanowiące integralną część magazynu energii wyposażone są w ładowarki solarne MPPT i umożliwiają bezpośrednie podłączenie instancji fotowoltaicznej bez wykorzystania dodatkowych inwerterów. Niezależnie od tego istnieje możliwość zintegrowania magazynu energii z istniejącą instalacją fotowoltaiczną opartą na falownikach fotowoltaicznych typu ON-GRID. Przemysłowe magazyny energii przynoszą wiele korzyści dla firm i przedsiębiorstw ale także dla całego sektora energetycznego. Oferowane przez nas rozwiązanie firmy KSTAR nadaje się doskonale do wsparcia i zabezpieczenia procesów produkcyjnych poprzez funkcję zasilania awaryjnego w przypadku awarii lub planowanego wyłączenia zasilania po stronie sieci operatora. Magazyny energii oferują funkcję Peak Shaving czyli zmniejszania zapotrzebowania szczytowego, stabilizację napięcia sieci oraz funkcje zasilania awaryjnego.

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Przemysłowe magazyny energii KSTAR

Magazyn Energii All-In-One KStar 50 kW 100 kWh KAC50DP-BC100DE Magazyn Energii All-In-One KStar 50 kW 100 kWh KAC50DP-BC100DE
Producent: KSTAR
Cena: 208 584,42 zł (netto: 169 580,82 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Magazyn Energii All-In-One KStar 50 kW 200 kWh KAC50DP-2-BC100DE Magazyn Energii All-In-One KStar 50 kW 200 kWh KAC50DP-2-BC100DE
Producent: KSTAR
Cena: 403 766,23 zł (netto: 328 265,24 zł )
szt.
zobacz więcej

PRZEMYSŁOWE MAGAZYNY ENERGII KSTAR

 

Przemysłowe magazyny energii KStar stanowią nowoczesne i zaawansowane rozwiązanie dla potrzeb magazynowania energii w przemyśle, dużych przedsiębiorstwach oraz na farmach fotowoltaicznych. W ramach swojej oferty, KStar prezentuje szeroki zakres systemów magazynowania energii, które są zaprojektowane, aby sprostać rosnącym wymaganiom zrównoważonego zarządzania zasobami energetycznymi.

Zaawansowane technologie i rozwiązania

Przemysłowe magazyny energii KStar łączą w sobie najnowsze technologie, takie jak falowniki hybrydowe i baterie litowo-żelazowo-fosforanowe (LiFePO4), oferując kompleksowe rozwiązania zarówno dla systemów podłączonych do sieci (on-grid), jak i autonomicznych (off-grid). Integracja tych technologii pozwala na efektywne gromadzenie nadwyżek energii elektrycznej i jej wykorzystanie w momencie, gdy jest to najbardziej opłacalne lub konieczne.

Modularność i skalowalność

Jednym z kluczowych atutów, jakie prezentują przemysłowe magazyny energii KStar jest ich modularna budowa, która umożliwia łatwą rozbudowę systemu w miarę rosnących potrzeb energetycznych. Takie podejście zapewnia elastyczność konfiguracji i możliwość dostosowania pojemności magazynu do indywidualnych wymagań danej instalacji. Systemy te mogą być skalowane aż do 1 MW mocy i 4 MWh pojemności, co pozwala na obsługę szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych i komercyjnych.

Przemysłowe magazyny energii KStar - efektywność i oszczędność

Przemysłowe magazyny energii KStar umożliwiają optymalizację zużycia energii, przyczyniając się do znaczącego zmniejszenia kosztów operacyjnych. Przez zwiększenie samowystarczalności energetycznej i wykorzystanie energii w najbardziej opłacalnych stawkach taryfowych, przedsiębiorstwa mogą znacząco redukować swoje rachunki za energię. Dodatkowo, systemy te oferują zaawansowane możliwości zarządzania energią, w tym predykcję produkcji i zużycia, co pozwala na jeszcze większą efektywność.

Przemysłowe magazyny energii KStar w naszym sklepie

W ofercie sklepu poltrade.pl znajdują się przemysłowe magazyny energii KStar z linii All-In-One firmy KStar to zaawansowane systemy zaprojektowane do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Te innowacyjne rozwiązania integrują komponenty niezbędne do efektywnego zarządzania i magazynowania energii w jednym urządzeniu, co znacząco upraszcza instalację i eksploatację systemów fotowoltaicznych oraz systemów magazynowania energii.

Flagowymi produktami KStar są magazyny energii:

Znajdują one zastosowanie w przemysłowych systemach magazynowania energii. Dzięki możliwości skalowania systemu do 1 MWh mocy i 4 MWh pojemności, rozwiązania te mogą być dostosowane do rozmaitych wymagań energetycznych dużych firm czy farm fotowoltaicznych. System ten wspiera zarówno rozwiązania on-grid, jak i off-grid, oferując wszechstronność w dostarczaniu energii i jej magazynowaniu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl