Victron Energy to renomowana firma produkująca wysoko zaawansowane urządzenia przeznaczone do kompleksowych systemów fotowoltaicznych. Oferta obejmuje innowacyjne, wielofunkcyjne rozwiązania zintegrowane, co umożliwia tworzenie własnych, niezależnych systemów fotowoltaicznych z minimalnym nakładem pracy i kosztów. Wśród tych urządzeń znajdują się m.in. przetwornice z ładowarką i MPPT. Urządzenia charakteryzują się zaawansowanymi funkcjami, które pozwalają na optymalizację efektywności systemu fotowoltaicznego.

Opcje przeglądania
Napięcie wejściowe DC (V)
Cena
  • od
    do

Przetwornice z ładowarką i MPPT

Falownik RS 48/6000 230V Smart Solar Falownik RS 48/6000 230V Smart Solar
Producent: Victron Energy
Cena: 10 112,55 zł (netto: 8 221,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Hybrydowy falownik/ładowarka Multi RS Solar 48/6000/100-450/80 Hybrydowy falownik/ładowarka Multi RS Solar 48/6000/100-450/80
Producent: Victron Energy
Cena: 10 753,25 zł (netto: 8 742,47 zł )
szt.
zobacz więcej
Solarny regulator ładowania EasySolar 12/1600/70 Solarny regulator ładowania EasySolar 12/1600/70
Producent: Victron Energy
Cena: 6 748,92 zł (netto: 5 486,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Solarny regulator ładowania EasySolar 24/1600/40 Solarny regulator ładowania EasySolar 24/1600/40
Producent: Victron Energy
Cena: 6 748,92 zł (netto: 5 486,93 zł )
szt.
zobacz więcej

PRZETWORNICE Z ŁADOWARKĄ I MPPT

 

Przetwornice z ładowarką i MPPT w sklepie poltrade.pl

 

Easy Solar

Łączy w sobie inwerter, ładowarkę akumulatorów, regulator ładowania oraz przełącznik transferowy w jednym urządzeniu. Dzięki temu instalacja jest znacznie uproszczona i nie wymaga nadmiernego okablowania. Zaletę urządzenia stanowi możliwość pracy w trybie hybrydowym, wykorzystującym jednocześnie energię słoneczną, z sieci lub generatora.

Easy Solar-II GX

Urządzenie idzie o krok dalej - dzięki modułowi GX umożliwia zdalne monitorowanie i kontrolowanie systemu za pomocą aplikacji na smartfonie lub komputerze PC. EasySolar II GX jest wyposażony w wiele innych funkcji, takich jak tryb hybrydowy, tryb czystej sieci oraz tryb zapasowy, co pozwala na elastyczne zarządzanie energią w zależności od potrzeb.

RS Smart Solar

Przeznaczony jest dla systemów zasilania z energii słonecznej. Urządzenie wykorzystuje algorytmy MPPT, które umożliwiają precyzyjne i efektywne ładowanie akumulatorów. Pozwala to na uzyskanie maksymalnej wydajności i wydłużenie czasu pracy systemu. RS Smart Solar posiada też ochronę przed przepięciami, przed przeciążeniem, a także ochronę przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatorów

Multi RS Solar

To inwerter o dużej mocy, który może być używany w większych instalacjach. Umożliwia precyzyjne sterowanie ładowaniem akumulatorów poprzez zastosowanie algorytmów MPPT, co pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności ładowania. Multi RS Solar wyposażono w wiele funkcji, takich jak ochrona przed przepięciami, przed przeciążeniem oraz ochrona przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatorów, co zapewnia bezpieczne i niezawodne działanie systemu zasilania.

Wszystkie przetwornice z ładowarką i MPPT są wyposażone w technologię All-in-One, co minimalizuje potrzebę użycia dodatkowego okablowania i ułatwia montaż.


 

Przetwornice z ładowarką i MPPT od Victron Energy

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl