Przetwornice z ładowarką Quattro II prezentują zaawansowane rozwiązanie, łącząc w jednym kompaktowym urządzeniu funkcje inwertera, ładowarki akumulatorów oraz przełącznika transferowego. Te modele są wyposażone w dwie opcje zasilania - można je podłączyć zarówno do sieci energetycznej, jak i generatora prądotwórczego. Dzięki temu przetwornice z ładowarką Quattro II gwarantują stabilne zasilanie w każdych warunkach, umożliwiając optymalne korzystanie z dostępnych źródeł energii. Urządzenia z tej serii znajdują zastosowanie w tworzeniu systemów zarządzania i magazynowania energii.

Opcje przeglądania
Napięcie wejściowe DC (V)
Moc wyjściowa (VA)
Cena
  • od
    do

Quattro-II

PRZETWORNICE Z ŁADOWARKĄ QUATTRO II

 

Quattro II - zaawansowane połączenie falownika i ładowarki

Przetwornice z ładowarką Quattro II łączą w jednym urządzeniu funkcje falownika i ładowarki. Co istotne, posiadają zdolność podłączenia do dwóch źródeł prądu przemiennego, automatycznie dostosowując się do w danej chwili aktywnego. Wśród wielu funkcji Quattro II znajdziemy:

  • generowanie sygnału wyjściowego w postaci czystej sinusoidy,
  • ładowanie adaptacyjne,
  • hybrydową technologię PowerAssist oraz
  • możliwość integracji w różnych systemach, takich jak praca w układzie trójfazowym, z rozdzieloną fazą oraz równoległa.

Dwa wejścia i dwa wyjścia prądu przemiennego

Quattro II oferuje możliwość podłączenia do dwóch niezależnych źródeł prądu przemiennego, takich jak sieć energetyczna i agregat prądotwórczy lub dwa generatory. Automatyczne przełączanie się do aktywnego źródła sprawia, że główne wyjście działa nieprzerwanie, nawet w sytuacji awarii czy odłączenia generatora. W ten sposób przetwornice z ładowarką Quattro II zapewniają ciągłe zasilanie podłączonych odbiorników w czasie krótszym niż 20 milisekund.

Przetwornice z ładowarką Quattro II z PowerAssist

Quattro II skutecznie zabezpiecza przed przeciążeniem źródła prądu przemiennego, takie jak agregaty czy sieć energetyczna. Ograniczając ładowanie akumulatora w przypadku potencjalnego przeciążenia oraz zwiększając moc wyjściową źródła w sytuacji większego poboru energii z akumulatora, przetwornice z ładowarką Quattro II umożliwiają inteligentne zarządzanie energią.

Nieograniczona moc dzięki pracy równoległej

Dzięki równoczesnej pracy nawet 6 urządzeń w układzie równoległym, system uzyskuje znacznie większą moc wyjściową. Dodatkowo Quattro II umożliwia pracę w instalacji trójfazowej lub w układzie split-phase, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem w zastosowaniach komercyjnych i domowych.

Przetwornice z ładowarką Quattro II w poltrade.pl

Oferujemy m.in. następujące falowniki z tej serii:


 

Victron Energy - producent serii Quattro II

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl