Sterowniki ładowania solarnego SmartSolar MPPT RS Victron Energy stanowią rozwiązanie przeznaczone dla instalacji składających się z dużej ilości układów połączonych paneli fotowoltaicznych ładujących baterie akumulatorowe 48 V prądu stałego. Doskonale sprawdzają się w przypadku zarówno dużych instalacji bez dostępu do sieci elektroenergetycznej, jak i instalacji akumulatorowych połączonych z taką siecią. Cechą wyróżniającą urządzenia tej serii jest możliwość podłączenia do nich dwóch stringów instalacji fotowoltaicznej o napięciu maksymalnym 450V każdy.

Opcje przeglądania
Napięcie akumulatora 48 (V)
Maksymalne napięcie paneli solarnych (V)
Cena
  • od
    do

SmartSolar MPPT RS

Solarny regulator ładowania SmartSolar MPPT RS 450|100 Solarny regulator ładowania SmartSolar MPPT RS 450|100
Producent: Victron Energy
Cena: 6 294,37 zł (netto: 5 117,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Solarny regulator ładowania SmartSolar MPPT RS 450|200 Solarny regulator ładowania SmartSolar MPPT RS 450|200
Producent: Victron Energy
Cena: 12 242,42 zł (netto: 9 953,20 zł )
szt.
zobacz więcej

SMARTSOLAR MPPT RS VICTRON ENERGY

 

Nowoczesne sterowanie za pomocą VictronConnect

Sterowniki ładowania solarnego z serii SmartSolar MPPT RS Victron Energy oferują nowoczesne rozwiązania sterowania i monitorowania zdalnego za pomocą aplikacji VictronConnect. Dzięki technologii Bluetooth użytkownicy mają możliwość konfigurowania, zarządzania oraz dostępu do kluczowych informacji na temat napięcia, natężenia prądu akumulatora i paneli fotowoltaicznych, a także danych historycznych i trendów.

SmartSolar MPPT RS - zaawansowana komunikacja VE.Can

Regulatory z serii SmartSolar MPPT RS Victron Energy wyposażone są w porty magistrali VE.Can, które umożliwiają łączność z dodatkowymi urządzeniami. Połączenie ich szeregowo za pomocą kabla RJ45 pozwala na synchronizację etapów ładowania. Dodatkowo, kabel ten może przesyłać dane do urządzenia GX, takiego jak Cerbo GX, niezbędnego do monitorowania aparatury.

MPPT - efektywne śledzenie punktu mocy maksymalnej

Technologia MPPT w SmartSolar MPPT RS to nowoczesne śledzenie punktu mocy maksymalnej, stale monitorujące napięcie i wyjściowe natężenie prądu paneli fotowoltaicznych. Zapewnia to efektywne pozyskiwanie i magazynowanie każdej dostępnej ilości energii, szczególnie przy częściowym zachmurzeniu.

SmartSolar MPPT RS Victron Energy - wydajne połączenia I/O

SmartSolar MPPT RS posiada zaawansowane połączenia I/O, w tym programowalny przekaźnik oraz funkcję zdalnego wykrywania temperatury i napięcia. Zdalne wejście jest kompatybilne z urządzeniami smallBMS firmy Victron oraz innymi rodzajami BMS, pozwalającymi na ładowanie.

Smart Control dla pełnej kontroli

Dzięki wyświetlaczowi SmartSolar Control, który może być dodany do systemu, użytkownicy zyskują pełną kontrolę nad stanem ładowarki i akumulatora magazynującego energię. Łatwe podłączenie go z przodu ładowarki MPPT umożliwia konfigurację i monitorowanie pracy w czasie rzeczywistym, co zapewnia skuteczne zarządzanie całym systemem energetycznym.

SmartSolar MPPT RS w sklepie poltrade.pl

Sterowniki ładowania solarnego SmartSolar MPPT RS są dostępne w modelach 5,76 kW oraz 11,52 kW i obejmują szerokie spektrum sygnału wejściowego w zakresie 80-450 V prądu stałego. Oferujemy dwa modele regulatorów ładowania tej serii:


 

Victron Energy - producent serii SmartSolar MPPT RS

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl