Formy płatności

Płatności online

Ten system płatności zapewnia natychmiastowy przelew online i zaksięgowanie środków na na naszym koncie. Dzięki temu możemy niezwłocznie realizować Twoje zamówienie. Płatność jest realizowana podczas finalizacji transakcji poprzez przeniesienie Ciebie bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe!

Blik

Szybka i wygodna transakcja, bez konieczności podawania danych z karty, wystarczy potwierdzenie jej w aplikacji na Twoim telefonie lub komputerze.

Google Pay, Apple Pay

Dzięki zintegrowanym kanałom płatności Google Pay i Apple Pay zakupy są jeszcze łatwiejsze i szybsze.

 

Karta płatnicza

Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu Shoper Płatności. Nie musisz logować się do swojego systemu bankowego. Wystarczy, że wpiszesz numer karty, imię i nazwisko właściciela, datę ważności oraz kod CVV2/CVC2
Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart Visa, Maestro i MasterCard.

Przelew bankowy

Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. Numer konta bankowego otrzymasz podczas składania zamówienia lub możesz skorzystać z podanego niżej.

BNP Paribas Bank Polska S.A.: 38 1750 1051 0000 0000 1003 8812
Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.

Pobranie - płatność przy odbiorze

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić przy odbiorze u kuriera. Obecnie coraz więcej firm kurierskich umożliwia również płatność kartą płatniczą.

Raty

Nasz partner Shoper Płatności umożliwia finansowanie zakupu w systemie ratalnym Alior Banku. Ten kanał płatności możesz wybrać podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl