O firmie

Nasza pasja to odnawialne źródła energii i niezależność energetyczna. Powszechność i dostępność instalacji fotowoltaicznych to pierwszy krok w kierunku niezależności energetycznej, której jesteśmy propagatorem. W naszych szerokościach geograficznych, pełna niezależność energetyczna jest bardzo trudna do osiągnięcia. Można ją uzyskać przez większą część roku ale w pozostałym okresie, kiedy produkcja energii słonecznej jest niska, konieczne było by korzystanie z dodatkowych źródeł energii, np. generatora prądotwórczego.

Tutaj przechodzimy do najważniejszego aspektu, z którym wiąże się wspomniana niezależność energetyczna czyli magazynowaniem energii. Projekt magazynu energii musi być dopasowany do potrzeb energetycznych budynku i jego mieszkańców lub użytkowników. Moc magazynu energii i jego pojemność to dwa kluczowe elementy, które dobrane w sposób umiejętny zaoszczędzą wiele pieniędzy inwestorowi a jego marzenie o bezpieczeństwie energetycznym stanie się rzeczywistością.

Poniżej przedstawiamy kilka argumentów, które mamy nadzieję, zachęcą Ciebie do nawiązania z nami kontaktu i współpracy.

Jakość i doświadczenie - w swojej pracy wykorzystujemy komponenty wiodących producentów - firmy Victron Energy oraz wieloletnie doświadczenie zespołu ludzi skupionych wokół projektu "Niezależności Energetycznej", którego jesteśmy częścią.

Znamy się na technologiach - mamy dla Ciebie najwięcej propozycji w zakresie produkcji, zarządzanie oraz magazynowania energii. Jesteśmy miłośnikami technologii odnawialnych źródeł energii oraz poszukiwaczami najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań.

Największa oferta - Na stronie naszego sklepu stworzyliśmy miejsce gdzie wygodnie i łatwo znajdziesz sprzęt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb w tym gotowe zestawy magazynowania energii.

Ty jesteś na pierwszym miejscu - Skupiamy się na rozwiązaniach wspierających niezależność energetyczną zarówno dla osób indywidualnych jak i klientów instytucjonalnych. Pomagamy znaleźć najlepiej dopasowane rozwiązanie oferując wsparcie techniczne i merytoryczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl