Falownik Phoenix Inverter 12/250 VE.Direct IEC

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 549,78 zł 549.78
Cena netto: 446,97 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Victron Energy
Kod produktu: PIN121251100

Opis

FALOWNIK PHOENIX INVERTER 12/250 VE.DIRECT IEC

 

Uniwersalny falownik Phoenix Inverter 12/250 VE.Direct

Falownik Phoenix Inverter 12/250 VE.Direct umożliwia zasilanie sprzętu domowego, który wymaga napięcia 230 V/120 V AC, wykorzystując do tego celu akumulatory o napięciu 12V prądu stałego. Wyjątkowa topologia pełnego mostka i transformatora toroidalnego sprawia, że jest idealny do zasilania wrażliwej elektroniki, a odporność na przeciążenia, temperaturę i zwarcia zapewnia długotrwałą żywotność urządzenia.

Wysoka moc szczytowa i tryb Eco

Falownik Phoenix Inverter 12/250 VE.Direct generuje pełne impulsy energii, co jest istotne przy zasilaniu urządzeń z silnikami elektrycznymi. Dzięki temu zapewniona jest nie tylko znamionową moc, ale także wysoką moc szczytowa, ważna dla efektywnego rozruchu różnych urządzeń elektronicznych. Poza tym falownik zaopatrzony jest w tryb Eco, dzięki któremu urządzenie oszczędza energię automatycznie wyłączając się w momencie, gdy zasilanie nie jest potrzebne.

Wielofunkcyjny port VE.Direct i sterowanie falownikiem

Falownik Phoenix Inverter 12/250 VE.Direct zaopatrzony jest w port VE.Direct umożliwiający podłączenie:

 Dzięki aplikacji VictronConnect można łatwo monitorować i dostosowywać za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego następujące parametry urządzenia:

  • poziomy wyzwalania i resetowania alarmu niskiego napięcia akumulatora,
  • poziomy odcięcia i ponownego uruchomienia przy niskim napięciu akumulatora,
  • napięcie wyjściowe w granicach 210 - 245 V,
  • częstotliwość 50 Hz lub 60 Hz
  • włączanie i wyłączanie trybu Eco i poziom jego czułości.

Oprócz tego podłączony przez VE.Direct sprzęt umożliwia bieżące monitorowanie napięcia wejściowego i wyjściowego, procentowy poziom obciążenia i alarmy.

Falownik Phoenix Inverter 12/250 VE.Direct - łatwa instalacja

Falownik Phoenix Inverter 12/250 VE.Direct jest dostępny z różnymi gniazdami wyjściowymi, takimi jak Schuko, Wielka Brytania, Australia/Nowa Zelandia, IEC-320, Nema 5-15R, co pozwala na jego wszechstronne zastosowanie.

Łatwy montaż jest możliwy dzięki wygodnemu dostępowi do zacisków śrubowych, więc podłączenie DC jest bezproblemowe.


 

Victron Energy - producent serii Phoenix Inverter

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach.  Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

Dane techniczne

Napięcie wejściowe DC (V) 12
Moc (VA) 250
Moc szczytowa (W) 400
Wymiary (mm) 86 x 165 x 260
Masa (kg) 2.4
Gwarancja na produkt (lat) 5
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl