Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus 12/1600/70 230V VE.Bus

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 4 389,61 zł 4389.61
Cena netto: 3 568,79 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Victron Energy
Kod produktu: PMP122160000

Opis

PRZEMIENNIK CZĘSTOTLIWOŚCI Z ŁADOWARKĄ MULTIPLUS 12/1600/70 230V VE.BUS

 

Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus - przeznaczenie i parametry

Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus to nowoczesne urządzenie, które łączy wydajny falownik sinusoidalny, zaawansowaną technicznie ładowarkę akumulatorów wyposażoną w technologię ładowania adaptacyjnego oraz szybki przełącznik samoczynnego załączania rezerwy prądu przemiennego. Urządzenie MultiPlus dysponuje kilkoma zaawansowanymi funkcjami, dzięki którym zyskuje wiele nowych zastosowań.

Najważniejsze parametry urządzenia:

 • Napięcie wejściowe. Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus korzysta z napięcia wejściowego równego 12 V, co sprawia, że jest kompatybilny z szerokim zakresem instalacji fotowoltaicznych.
 • Moc wyjściowa. Osiągalna moc wyjściowa systemu wynosząca 1600 VA zapewnia solidne i niezawodne zasilanie dla różnorodnych urządzeń elektrycznych.
 • Prąd ładowania baterii. Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus oferuje prąd ładowania baterii domowej wynoszący 70 A pozwalający na szybkie ładowanie akumulatorów.

MultiPlus - najważniejsze funkcje

 

 • Bezprzerwowe zasilanie prądem przemiennym

W przypadku awarii sieci lub odłączenia od źródła zasilania, falownik urządzenia MultiPlus automatycznie przejmuje funkcję zasilania podłączonych odbiorników prądu, zapewniając niezakłócone działanie sprzętu elektronicznego.

 • Działania w układzie równoległym i trójfazowym

Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus pozwala na równoległe podłączenie nawet 6 falowników, co zwiększa całkowitą dostępną moc. Istnieje również możliwość konfiguracji trójfazowej, co sprawia, że jest elastyczny i skalowalny w układach o różnej mocy.

 • PowerControl - ustawianie maksymalnego prądu

Panel PowerControl pozwala na ustawienie maksymalnego prądu generatora lub zasilania nabrzeżnego, kontrolując i dostosowując wydajność urządzenia MultiPlus w zależności od dostępnych źródeł prądu przemiennego.

 • PowerAssist - zwiększenie wydajności zasilania

Funkcja PowerAssist pozwala na zwiększenie wydajności zasilania poprzez źródło nabrzeżne lub generator. Przemiennik częstotliwości z ładowarką MultiPlus doskonale współpracuje z alternatywnymi źródłami energii, dodając moc w przypadku potrzeb w okresie szczytowych poborów mocy.

Komponenty przemiennika częstotliwości z ładowarką MultiPlus

 

 • Przekaźnik programowalny

Urządzenie jest wyposażone w przekaźnik programowalny, który może być dostosowany do różnych zastosowań, na przykład jako przekaźnik alarmowy lub rozrusznika generatora.

 • Ładowarka akumulatorów

Inteligentna 4-etapowa charakterystyka ładowania:

 • bulk (ładowanie maksymalnym prądem),
 • absorption (ładowanie absorpcyjne),
 • float (podtrzymanie z ładowaniem płynnym),
 • storage (magazynowanie).

Mikroprocesorowy system adaptacyjnego zarządzania stanem akumulatora można dostosować do różnych typów akumulatorów. Funkcja adaptacji automatycznie dostosowuje proces ładowania rodzaju akumulatora.

 • Czujnik temperatury

Czujnik temperatury dostarczany wraz z urządzeniem monitoruje temperaturę akumulatora i dostosowuje napięcie ładowania, co jest szczególnie istotne dla akumulatorów bezobsługowych w celu zapobiegania ich nadmiernemu ładowaniu.


 

Victron Energy - producent MultiPlus

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.

Dane techniczne

Napięcie wejściowe DC (V) 12
Moc wyjściowa (VA) 1600
Prąd ładowania baterii domowej (A) 70
Masa (kg) 10,2
Wymiar [wys. x szer. x dł.] (mm) 470 x 265 x 120
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl