Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV Charging Station

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 3 207,79 zł 3207.79
Cena netto: 2 607,97 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Victron Energy
Kod produktu: EVC300400300

Opis

STACJA ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH EV CHARGING STATION

 

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV - przeznaczenie i parametry

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV to zaawansowane urządzenie oferujące użytkownikom niezwykłą elastyczność i wydajność zarówno w przypadku prądu jednofazowego, jak i trójfazowego. Zakres napięcia wejściowego wynoszący od 170 do 265 V gwarantuje wszechstronność, umożliwiając efektywne dostosowanie do różnych warunków zasilania. Znaczącym parametrem jest również znamionowy prąd ładowania wynoszący 32 A na fazę, co pozwala na szybkie i efektywne ładowanie pojazdów elektrycznych. Nominalna moc stacji wynosząca 22 kW stanowi jej istotny atut, zapewniając wysoką wydajność ładowania. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV posiada elastyczność wyjściową w zakresie prądu od 6 do 32 A, co daje możliwość dostosowania mocy ładowania do swoich indywidualnych potrzeb. Ponadto, konfigurowalny maksymalny prąd w zakresie od 10 do 32 A pozwala na utrzymanie pełnej kontroli nad procesem ładowania, umożliwiając optymalne dopasowanie do warunków i wymagań związanych z konkretnym pojazdem elektrycznym.

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV  - trzy tryby pracy

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV oferuje następujące tryby ładowania:

  • Tryb ręczny do konfigurowania prądu wyjściowego. Tryb ten umożliwia konfigurację prądu wyjściowego w zakresie od 6 do 32 A. Moc ładowania jest kontrolowana dwoma sposobami: za pomocą suwaka na ekranie dotykowym LCD lub za pomocą strony internetowej. Pozwala ręcznie rozpocząć lub zatrzymać proces ładowania, gdy pojazd jest podłączony do stacji ładowania.
  • Tryb automatyczny dla maksymalnej efektywności systemu PV. Wykrywa nadmiar dostępnego prądu i używa go jedynie do ładowania pojazdu.
  • Tryb zaplanowany do ładowania EV w określonych interwałach czasowych. W pełni programowalny harmonogram pozwala na ładowanie w różnych interwałach czasowych, na przykład w określonych godzinach nocnych, gdy energia z sieci jest tańsza.

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych EV - komunikacja i kontrola

Stacja wyposażona została w następujące podstawowe urządzenia umożliwiające utrzymanie kontroli:

  • Komunikacja WiFi. Stacja posiada moduł WiFi 802.11 b/g/n, umożliwiający konfigurację, monitorowanie i kontrolę. Wewnętrzny moduł WiFi może być skonfigurowany w trybie punktu dostępowego lub stacji zarówno do początkowej konfiguracji, jak i monitorowania.
  • Obsługa i kontrola - za pomocą Bluetooth i aplikacji VictronConnect istnieje możliwość pełnej kontroli i przegląd wszystkich parametrów operacyjnych oraz statystyk sesji.
  • Ekran dotykowy LCD. Wbudowany 4,3-calowy ekran dotykowy LCD umożliwia monitorowanie i kontrolę.
  • Pierścień świetlny . W pełni programowalny pierścień świetlny RGB wokół portu ładowania pozwala szybko określić stan urządzenia. Może być zaprogramowany za pomocą wbudowanego interfejsu internetowego do wyświetlania różnych efektów świetlnych.

Współpraca z urządzeniami Victron GX i VRM

Integracja z urządzeniami GX i VRM umożliwia monitorowanie stacji ładowania pojazdów elektrycznych EV z dotykowego ekranu urządzenia GX, zdalnej konsoli oraz portalu VRM. Portal VRM oferuje również raporty w czasie rzeczywistym i dostosowywane dla konfigurowalnych okresów czasu.


 

Victron Energy - producent stacji ładowania EV

Victron Energy to holenderski producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji elementów do systemów energetycznych opartych na akumulatorach. Od 1975 roku firma rozrosła się od start-upu technologicznego z jedną siedzibą do międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego prawie 1000 różnych produktów sprzedawanych na całym świecie. W sektorze off-grid oferuje niezawodne i innowacyjne rozwiązania, od domowych systemów fotowoltaicznych po mini sieci. Victron Energy w swojej ofercie posiada falowniki sinusoidalne, inwertery-ładowarki, ładowarki solarne, zdalny monitoring i wiele innych wysokiej klasy produktów.Początek formularza

 

Dane techniczne

Zakres napięcia wejściowego (VAC) 170 – 265
Znamionowy prąd ładowania (A) 32
Moc nominalna (kW) 22
Bieżący zakres wyjściowy (A) 6 – 32
Wymiar [wys. x szer. x dł.] (mm) 377 x 307 x 148
Masa (kg) 3
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl