Victron Energy

Firma Victron Energy to holenderski producent urządzeń wykorzystwyanych w rozwiązaniach zasilania awaryjnego, magazynowania energii oraz instalacji autonomicznych z wykorzystaniem akumulatorów różnego typu. Pierwsze urządzenia służące przetwarzaniu energii DC/AC zostały wyprodukowane przez firmę w 1975 roku a dzięki stałemu rozwojowi i udoskonalaniu linii produktów, Victron Energy jest dzisiaj światowym liderem w zakresie technologii związanych z zarządzeniem energii i niezależnością energetyczną. Niebieskie urządzenia tej firmy, spotkać można na całym świecie, to najbardziej rozpoznawalna marka wśród ludzi ceniących wolność i niezależność, nie tylko energetyczną.

Marka Victron Energy dostarcza głównie rozwiązania magazynowania energii służące optymalizacji pracy instalacji fotowoltaicznych, opartych na falownikach lub solarnych regulatorach ładowania i podtrzymywania ich pracy w przypadku zaniku zasilania sieciowego lub zbyt wysokiego napięcia w sieci latem. Urządzenia Victron Energy wykorzystywane są powszechnie w domach mieszkalnych, firmach i instytucjach ale także w rozwiązaniach autonomicznych np. oddalonych od sieci energetycznych obiektach, kamperach, na jachtach czy w domkach letniskowych. Sposób wykorzystania urządzeń Victron Energy jest niemalże nieograniczony !

W ofercie firmy znajduje się szeroka gama urządzeń między innymi takich jak ładowarki solarne, ładowarki do akumulatorów, przetwornice, panele solarne i akumulatory. Dzięki urządzeniom do zaawansowanej komunikacji, możliwe jest także monitorowanie i zarządzanie systemami przez internet. Urządzenia marki Victron Energy objęte są podstawową 5-letnią gwarancją producenta z możliwością przedłużenia do 10-lat. Wyjątkiem są akumulatory, które obejmuja 2-letni okres gwarancyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl